ferie pilka nozna id004452F4A81 F731 26EC D142 0EB3EB50070D20 lutego 2023 r. halą OSiR w Pyrzycach zawładnęli piłkarze rocznik 2010 i młodsi. Zgłosiło się 6 drużyn: SP Kłodzino, SP Mielęcin, SP Brzesko – dziewczęta i chłopcy, SP z OI Pyrzyce i zawodnicy Sokoła Pyrzyce.

Przez ponad 3 godziny rozegrano aż 15 meczów, z których wiele stało na wysokim poziomie, a wynik zmieniał się często w ostatnich sekundach, jak to w sporcie bywa. Drużyna liczyła 6 osób (bramkarz + 5 zawodników w polu), jeden mecz trwał 10 minut. Każda reprezentacja rozegrała po 5 spotkań, ale nikt nie narzekał na trudy turnieju. Cieszy fakt, że dziewczęta z Brzeska nie przestraszyły się rywalizacji z chłopcami i bez respektu wychodziły na kolejny mecz. A najbardziej zacięte spotkanie rozegrały ze swoimi szkolnymi kolegami z Brzeska, przegrywając 1:0 dopiero w ostatniej minucie meczu.

Feryjny turniej wygrali piłkarze z SP w Kłodzinie, prowadzeni przez Stanisława Warejkę. Jego podopieczni mogli poszczycić się imponującym bilansem bramkowym 15:1, drugie miejsce zajęli uczniowie SP z OI w Pyrzycach, a trzecie piłkarze z SP w Mielęcinie.  Najlepsze 3 zespoły nagrodzono medalami, dodatkowo piłkarki z Brzeska otrzymały słodkie prezenty. Zawody sędziowali: Stanisław Warejko i Piotr Olech, przy stoliku pomagali Leszek Domszy, Wojciech Zalewski a Danuta Kuźnicka prowadziła dokumentację fotograficzną.